Wakacyjny wypad w Bieszczady

}

7 dni

solina

min. 4 osoby

Dla wielu turystów Bieszczady mogą być terra incognito, region oferuje zróżnicowane atrakcje, wiele szlaków pieszych także dla najmłodszych z przepięknymi widokami i panoramą gór. Przed wojną najgęściej zaludniony region Polski, po wojnie niestety się to zmieniło a obecnie Bieszczady mają miano najdzikszych gór w Polsce. Poza górami region słynie z „Bieszczadzkiego morza”- Jeziora Solińskiego.

Oprócz niewątpliwych walorów rekreacyjnych warto się tu wybrać chociaż raz w życiu aby zobaczyć ten największy w Polsce sztuczny zbiornik wodny retencyjno-energetyczny. Zapora na jeziorze licząca 81,8 m wysokości jest natomiast najwyższą zaporą w Polsce. Można tu żeglować, popływać łódką, kajakiem lub statkiem turystycznym. Ciekawą propozycją, szczególnie dla interesujących się budownictwem, jest też zwiedzenie samej zapory. Wokół jeziora rozwinęły się modne miejscowości z dużym zapleczem rekreacyjnym.

Proponujemy zakwaterowanie w jednej z nich, tj. w Solinie w obiekcie White Sails Solina. Hotel jest stylowym i nowoczesnym kompleksem znajdującym się na zachodnim brzegu Jeziora Solińskiego. Wystarczy kilka minut spaceru, aby znaleźć się na malowniczej plaży. Usytuowanie na wzgórzu jest gwarancją urzekających widoków, a bliskość natury i zaciszne otoczenie czynią to miejsce idealną destynacją na urlop. Obiekt w swojej ofercie posiada jasne i komfortowe pokoje, a także dwie restauracje.
White Sails Solina swoim gościom oferuje zakwaterowanie w pokojach o różnym standardzie z widokiem na las bądź jezioro. Na wyposażenie pokoju składa się: telewizor, bezprzewodowe łącze internetowe, przenośna lodówka, zestaw kawowy, oraz czajnik elektryczny. Każdy z pokoi posiada prywatną łazienkę, w której znajduje się wanna lub kabina prysznicowa, suszarka do włosów i ręczniki.
Obiekt oddaje do dyspozycji gości dwie restauracje, oferujące różnorodny wybór dań i napojów, przygotowywanych z najwyższej jakości świeżych produktów. Pierwsza z restauracji usytuowana na parterze jest ogólnodostępna, natomiast druga restauracja wraz z tarasem znajduje się na pierwszym piętrze i obsługuje wyłącznie gości hotelu, dzięki czemu mogą oni cieszyć się kameralną atmosferą.

Zapraszamy tego lata w owiane legendą już Bieszczady. Do regionu wilków, zabytkowej kolei, licznych cerkwi,  przepięknych tarasów widokowych, wodospadów, niespotykanych rezerwatów, np. „Torfowiska wysokie” i licznych wodnych atrakcji. Zapraszamy w miejsce gdzie każdy z nas będzie bliżej natury i znajdzie coś dla siebie, zapominając chociaż na chwilę o reszcie świata.

 

White Sails Solina- Bieszczady, Solina

W pokoju Studio 2 + 2 znajduje się łózko, ręczniki, szlafroki, kapcie, zestaw do parzenia kawy i herbaty, suszarka do włosów, TV satelitarna, rozbudowany zestaw wypoczynkowy. Rozstawienie pomieszczeń to2 pokoje 2-osobwowe ze wspólną łazienką.

        

 

 

Termin 23.06-30.06.2020

Dojazd samochodem:

Aby dojechać do obiektu należy kierować się na Rzeszów a w dalszym etapie na Sanok. W Sanoku skręcić na Lesko i Ustrzyki Dolne DK 84. Dojeżdżając do miejscowości Uherce Mineralne kierować się na Myczkowice. Odległość od Sanoka – 25km, Rzeszowa -100km, Krakowa -240km, Warszawy – 395km

Dojazd pociągiem i autobusem:

Do miejscowości Myczkowce można dostać się autobusem PKS, bądź skorzystać z prywatnego przewoźnika z Leska, Sanoka czy Rzeszowa.

Warunki rezygnacji: Oferta bezzwrotna. W przypadku niewykorzystania pobytu nie przysługuje prawo zwrotu środków. Brak możliwości anulowania i dokonywania zmian w rezerwacji.

Minimalna liczba uczestników: 4 osoby (2+2)

Dojazd we własnym zakresie.

Śniadania.

Położenie obiektu w zróżnicowanym terenie, w bliskiej odległości jeziora Solińskiego i w Bieszczadach umożliwia gościom White Sails Solina, podejmowanie najprzeróżniejszych aktywności.

– Jezioro Solińskie – usytuowane zaraz obok obiektu, jest największym sztucznym zbiornikiem wodnym w Polsce, stając się atrakcją dla osób ceniących sobie wypoczynek i rekreację, miłośnicy, wody i słońca na pewno znajdą tutaj atrakcje spełniające ich oczekiwania, jak żeglowanie czy wędkarstwo.

– Zapora wodna w Solinie – jest jedną z najczęściej odwiedzanych przez turystów atrakcji w tamtejszym rejonie. Konstrukcja liczy 82m wysokości i 664m długości, tym samym zachęcając odwiedzających do odbycia spaceru po koronie zapory i podziwianiu spektakularnej panoramy, bądź zwiedzeniu jej wnętrza.

– Muzeum Kultury Bojków ? można zobaczyć tam zgromadzone pamiątki z życia społecznego i gospodarczego dawnych mieszkańców obecnej gminy Soliny.

– Muzeum Przyrodnicze Bieszczadzkiego parku Narodowego ? znajduje się tam siedem stałych ekspozycji poświęconych geologii, historii oraz florze i faunie Bieszczad.

Czyste powietrze i aktywny wypoczynek w przepięknych warunkach przyrody doda każdemu energii, poprawi samopoczucie i naładuje baterie na resztę roku.

Oprócz letnich ubrań przypominamy o cieplejszym ubraniu na chłodniejsze dni lub wieczory. Nie ma tu klimatu wysokogórskiego i takich amplitud jak chociażby w Sudetach czy Tatrach ale warto mieć coś cieplejszego i np. przeciwdeszczowego.

Jeśli spędzamy wypoczynek aktywnie przyda się krem z filtrem i nakrycie głowy. Na szlakach wygodne buty i plecak, zalecamy używać preparaty przeciw kleszczom czy komarom. Warto zabrać strój kąpielowy, kąpieli można zażyć zarówno w obiekcie hotelowym jak i na pobliskiej plaży.

Dokumenty tożsamości będą niezbędne w recepcji hotelu.       

cena

4550 PLN*

*cena za 4 osoby 2+2- przy założeniu, że w zakwaterowaniu biorą udział 2 osoby dorosłe i 2 dzieci w wieku 8 lat i 5 lat.

cena obejmuje

  Zakwaterowanie w hotelu wraz z wyżywieniem (śniadania)
  Nielimitowane korzystanie ze Strefy SPA (zgodnie z dostępnością)
  Bezpłatny parking
   Opłata na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
   Ubezpieczenie podstawowe Allianz : KL 40.000 PLN oraz NNW do 10.000 PLN

cena nie obejmuje

  Opłata klimatyczna
  Dodatkowe usługi oferowane przez hotel
  Transportu do /z hotelu oraz dodatkowych transferów na miejscu podczas pobytu
  W
ydatków własnych (atrakcje- bilety wstępu)