Bydgoski City Break

}

3 dni

min. 2 osoby

Bydgoszcz

Przygotowaliśmy propozycję weekendowej wycieczki do Bydgoszczy. Z przewodnikiem zwiedzicie miasto piechotą i z perspektywy kajaka. Żebyście nie musieli daleko szukać, propozycja oprócz zwiedzania obejmuje też nocleg! Więc kupując wycieczkę dostaniecie: zwiedzanie, spływ kajakowy, nocleg, autorski przewodnik (e-book), garść wskazówek dotyczących pobytu w mieście i moc atrakcji Bydgoszczy.

Bydgoszcz to miasto, które ma wiele do zaoferowania. Miasto, którego główną osią jest rzeka. Możecie tu spędzić czas aktywnie na rowerze, w kajaku czy po prostu spacerując. Dla miłośników architektury i historii Bydgoszcz zaprezentuje się jako piękna kobieta w stroju z przełomu XIX i XX wieku a bogata oferta kulturalna zaskoczy nawet najbardziej wymagającego gościa.

Nasz przewodnik oprowadzi Was po mieście i opowie o historii miasta, opowie o perypetiach Bydgoszczy na przestrzeni wieków. Pokaże też miejsca i opowie historie, o których nie przeczytacie w żadnym przewodniku J Proponujemy zwiedzanie pieszo i z perspektywy wody, z kajaka! Będziemy spacerować Szlakiem Piwnym i odkrywać piwne historyjki a także pospacerujemy po Starym Mieście i wielkomiejskim Śródmieściu.

Przeczytajcie o najważniejszych atrakcjach, których nie możecie pominąć  będąc w Bydgoszczy: https://visite.pl/bydgoski-top-10/

Dostaniecie od nas również Weekendownik Bydgoski w formie pliku PDF. Zajrzyjcie też na stronę https://visite.pl/niezbednik-bydgoski/ i poczytajcie o Bydgoszczy. Nasz blog pomoże Wam zaplanować niezapomniany pobyt w mieście nad Brdą.

Zapewnimy Wam apartament, który pomieści 2 osoby. Położony oczywiście nad Brdą, w samym sercu miasta. Od Starego Rynku dzieli go krótki spacer.

   

Wasz apartament będzie posiadał w pełni wyposażoną kuchnię więc możecie śmiało gotować swoje ulubione potrawy. Jeśli chcecie posmakować regionalnych przysmaków i poczuć się jak bydgoszczanie odwiedźcie kilka ciekawych miejsc, które zaproponujemy w pakiecie wskazówek.

Dostaniecie od nas Weekendownik Bydgoski, z którym możecie samodzielnie poznawać miasto. W pliku PDF zawarte są również rekomendacje z atrakcjami dla dużych i małych oraz miejsca, w których dobrze zjecie.

dzień 1 - Piątek 26.06

Przyjeżdżacie do Bydgoszczy i kwaterujecie się w apartamencie z widokiem na Brdę. Wieczorem wyciągniemy Was na spacer Szlakiem Piwnym gdzie zdradzimy Wam sekretne historie i opowieści mrożące krew w żyłach. Zaproponujemy kilka miejsc, w których będziecie mogli spróbować lodów piwnych i złotego trunku.

      

dzień 2 - Sobota 27.06

W czasie spaceru po mieście wskoczymy do kilku fajnych muzeów, w tym do Muzeum Mydła i Historii Brudu. To prawdopodobnie najśmieszniejsze muzeum w Polsce. A wieczorem macie czas na poznawanie uroków naszego miasta.

      

 

dzień 3 - Niedziela 28.06

Zapowiada się aktywny dzień! Rozpoczniemy go spływem kajakowym od Starego przez Nowy Kanał Bydgoski aż do Wyspy Młyńskiej
Jak wiadomo „woda wyciąga” więc urządzimy sobie prawdziwy piknik na Wyspie Młyńskiej z regionalnymi smakołykami.
Reszta dnia będzie do Waszej dyspozycji.

      

cena

850 PLN/weekend dla dwóch osób

cena obejmuje

  Opieka pilota/przewodnika podczas wycieczki
  Nocleg w apartamencie
  Bilety wstępów do wymienionych atrakcji
  Wypożyczenie kajaka z kapokami
  Pakiet wskazówek i e-book

cena nie obejmuje

   Transportu do Bydgoszczy
   Posiłków
  Wydatków własnych